Knokke Zoute
8300 Knokke-Heist Knokke—Ref. 6108513
Villa te koop in een exclusieve bosrijke omgeving van de prestigieuze Boslaan te Knokke het Zoute.
Deze indrukwekkende alleenstaande villa, gelegen in de gegeerde en bosrijke omgeving van de Boslaan, biedt een unieke woonervaring op een toplocatie. Op wandelafstand van de Royal Zoute Golf Club en het charmante Dominicanenkerkje, geniet u hier van rust, ruimte en privacy, terwijl het bruisende Knokke en het strand op korte afstand bereikbaar zijn.
De villa is gelegen op een ruim perceel van 2.055 m², met een bewoonbare oppervlakte van 544 m² en een grote zuidgerichte tuin, perfect voor wie houdt van zon en natuur. De tijdloze architectuur, gecombineerd met ruime leefruimtes en een doordachte indeling, maakt deze woning ideaal voor zowel permanente bewoning als een luxueus tweede verblijf.
Indeling van de villaGelijkvloers – Royale leefruimtes met maximale lichtinval
Ruime inkomhal met vestiaire en gastentoilet, wat zorgt voor een stijlvolle ontvangst.Lichtrijke leefruimte met grote ramen die uitgeven op de tuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overvloeien.Aangrenzende eetkamer, ideaal voor gezellige diners en familiebijeenkomsten.Ruime, volledig ingerichte keuken, voorzien van hoogwaardige apparatuur, aansluitend op een lichtrijke veranda met zicht op de tuin.Tweede inkomhal met toegang tot de keuken en dubbele garage, voorzien van een extra douche en bergruimte.Privé lift, wat de woning bijzonder toegankelijk en toekomstgericht maakt.Eerste verdieping – Slaapvertrekken met zonnige terrassen
Studio met leefruimte, slaapkamer en badkamer, ideaal voor gasten of inwonende familie.Hoofdslaapkamer met dressing, ruime badkamer en apart toilet, genietend van een groot, zonnig privéterras.Tweede ruime slaapkamer, eveneens met badkamer en privéterras.Alle slaapkamers bevinden zich rond een royale nachthal, wat zorgt voor een gevoel van openheid en licht.Tweede verdieping – Mogelijkheden tot uitbreiding
Grote zolderruimte, die perfect kan worden omgevormd tot extra slaapkamer of multifunctionele ruimte.Technische ruimte en apart toilet.Uitmuntende buitenruimteDe villa wordt omgeven door een prachtig aangelegde, harmonieuze tuin, waar rust en natuur samenkomen. De zuidgerichte oriëntatie garandeert zonlicht gedurende de hele dag, terwijl een sfeervolle vijver extra charme toevoegt aan deze unieke buitenomgeving.
Extra troeven van deze uitzonderlijke villaKelders met diverse bergruimtes, ideaal voor extra opslag of een wijnkelder.Lift die alle verdiepingen verbindt, wat de villa bijzonder toegankelijk maakt.Ruime parkeermogelijkheden, zowel in de dubbele garage als op de oprit.Unieke kans om exclusief te wonen in het ZouteDeze exclusieve villa biedt een perfecte balans tussen luxe, comfort en rust, met een uitzonderlijke ligging in het Zoute. Dankzij de tijdloze architectuur, de ruime tuin en de hoogwaardige afwerking is dit een unieke woonkans voor wie op zoek is naar een ruim en prestigieus eigendom op toplocatie.
Contacteer ons voor meer informatie of een bezichtiging! +32 50620820 of info@immobrownknokke.be
Vastgoed ID | 6108513 |
---|---|
Vraagprijs | Op aanvraag |
Woningtype | Villa |
Woonopp. | 544 m² |
Terrasopp. | - |
Perceelopp. | 2.055 m² |
Bouwjaar | 1986 |
Renovatiejaar | - |
Slaapkamers | 4 |
Badkamers | 3 |
Garages | 1 |
Douchekamers | - |
Kadastraal Inkomen | € 5.391 |
---|---|
EPC | 207 kWh/m² |
Unieke code | 3263711 |
Overstromingsgebied | Niet medegedeeld |
Stedenbouwkundige vergunning | Ja |
Verkavelingsvergunning | Nee |
Stedenbouwkundige bestemming | Andere |
Voorkooprecht | - |
Dagvaarding | - |
Rechterlijke beslissing | - |
IMMO BROWN Knokke Sparrendreef 80, 8300 Knokke-Zoute
- Telefoon:+32.50.62.08.20
- Email:info@immobrownknokke.be
- Website:www.immobrownknokke.be
- Maandag - DinsdagOpen van 09.30 - 12.00 – 14.00 - 17.30
- Woensdag Gesloten
- Donderdag - ZaterdagOpen van 09.30 - 12.00 – 14.00 - 17.30
- Zondag Gesloten