Hoogwaardig afgewerkt appartement in SKY Tower One Leopold III-laan 1 bus 2503, 8400 Oostende
Ref. 3662767

Vastgoed De Ruyter & Partners
Vraagprijs€ 695.000
Perceelopp.Niet gekend
Woonopp.Niet gekend

Contacteer Vastgoed De Ruyter & Partners

Dit prachtig appartement is gelegen op de 25ste verdieping in de prachtige residentie Sky Tower One. Deze residentie is gelegen op een strategisch locatie tussen het station, centrum en het havengebied van Oostende. 

Bij het betreden van het appartement wordt u verwelkomd door een inkomhal met gastentoilet, gevolgd door een lichtrijke woonkamer met panoramisch zicht over de skyline van Oostende. De volledig uitgeruste open keuken, 2 slaapkamers en moderne badkamer maken comfortabel wonen op hoog niveau mogelijk. Tevens beschikt het appartement over een ruim terras met prachtige vergezichten. Verder voorziet het appartement nog in een ondergrondse garagebox en berging voor extra comfort. 

Het appartement wordt onder het stelsel van het verkooprecht (registratierechten) aangeboden. 
Het EPB en EPC zullen binnen het jaar worden bezorgd door de bouwpromotor. 

Bent u opzoek naar een exclusief appartement in de skyline van Oostende? Aarzel dan niet en neem contact op met ons via +32 484 92 44 37 of dieter@drpvastgoed.be
 

Vastgoed ID3662767
Vraagprijs€ 695.000
WoningtypeAppartement
Woonopp. -
Terrasopp. -
Perceelopp. -
Bouwjaar2022
Renovatiejaar -
Slaapkamers2
Badkamers1
Garages1
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen-
EPC-
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming Woongebied
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-

Vastgoed De Ruyter & Partners Ezelstraat 119, 8000 Brugge

Contacteer Vastgoed De Ruyter & Partners