Exclusieve villa in Knokke-Zoute - Architecturale pracht... 8300 Knokke-Heist
Ref. 6603081

Christophe Colpaert Exclusive Properties
Vraagprijs€ 9.795.000
Perceelopp.1.963 m²
Woonopp.467 m²

Contacteer Christophe Colpaert Exclusive Properties

Exclusieve villa in Knokke-Zoute - Architecturale pracht te midden van groen...

Verborgen in het weelderige groen van het Zoute ligt deze buitengewone, recent gebouwde, alleenstaande villa, ontworpen door Oscar V Villabouw. Een meesterwerk van architectuur waar open structuren, royale volumes met hoge plafonds en een onberispelijke aandacht voor detail samenkomen. Hier ervaart u eenvoud, rust, harmonie en sereniteit, verfijnd met een onmiskenbaar gevoel voor luxe, smaak en vakmanschap.

Indeling en beleving

Bij binnenkomst wordt u verwelkomd in een royale inkomhal met vestiaire en gastentoilet, met een prachtig doorzicht naar de weelderig aangelegde tuin. De lichtrijke woonkamer straalt warmte en elegantie uit, met een sfeervolle gashaard en grote raampartijen die een perfecte connectie tussen binnen en buiten creëren. Aansluitend bevindt zich een stijlvol bureel, voorzien van ingemaakte kasten en eveneens genietend van de dubbele haard, waardoor een unieke sfeer ontstaat.

De open keuken, het hart van de villa, is een toonbeeld van verfijning, uitgerust met een indrukwekkend keukeneiland in natuursteen en een gezellige ontbijthoek. De keuken loopt naadloos over in de eetkamer met open haard, die uitgeeft op het terras en het overloopzwembad. Daarnaast biedt een overdekt terras met open haard een extra gezellige buitenruimte, ideaal voor elk seizoen. Verder zijn er een praktische bijkeuken (met o.a. 2 wijnfrigo's, quooker kraan,...) en een ruime inpandige garage.

Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers met ingemaakte kasten. De master bedroom beschikt over een luxe en-suite badkamer, een aparte dressing en een eigen toilet. De andere twee slaapkamers hebben elk een eigen privé-douchekamer, wat garant staat voor optimaal comfort.

De tweede verdieping biedt nog eens twee ruime slaapkamers, een extra doucheruimte en een apart toilet. Deze verdieping is momenteel ingericht als een combinatie van slaapkamer, bureel en ontspanningsruimte, maar kan volledig aangepast worden naar uw wensen.

Sublieme afwerking & topligging

Deze villa onderscheidt zich door haar tijdloze architectuur, hoogwaardige materialen en feilloze afwerking. Gelegen op een absolute toplocatie in het Zoute, geniet u hier in alle discretie van rust en exclusiviteit, op een steenworp van het strand, de Royal Zoute Golf Club en de levendige dorpskern. Een unieke kans voor wie op zoek is naar een adembenemende woonervaring in Knokke-Zoute.

De villa beschikt eveneens over meerdere buitenstaanplaatsen.

Vastgoed ID6603081
Vraagprijs€ 9.795.000
WoningtypeVilla
Woonopp.467 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.1.963 m²
Bouwjaar2021
Renovatiejaar -
Slaapkamers5
Badkamers4
Garages2
Douchekamers3

Kadastraal Inkomen-
EPC63 kWh/m²
Unieke code31043-G-OMV_2019044819/EP148098/A001/D01/SD001
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming Andere
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-

Christophe Colpaert Exclusive Properties Albertplein 6, 8300 Knokke-Zoute

  • Maandag - DinsdagOpen van 09.30 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Woensdag Gesloten
  • Donderdag - ZaterdagOpen van 09.30 - 12.30 – 14.00 - 18.00
  • Zondag Op afspraak

Contacteer Christophe Colpaert Exclusive Properties