Lasne I Couture-Saint-Germain 1380 Lasne
Ref. 6652723

Brabant Sotheby’s International Realty
Vraagprijs€ 1.175.000
Perceelopp.3.060 m²
Woonopp.258 m²

Contacteer Brabant Sotheby’s International Realty

Gelegen op de hoogten, in het hart van een groene omgeving en dicht bij de grote verkeersaders tussen Waterloo en Brussel, bevindt zich deze charmante woning met 3 slaapkamers. De woning werd volledig gerenoveerd in 2022 en biedt een bewoonbare oppervlakte van 258 m² (volgens EPC) op een perceel van 30 are.

Centraal op het perceel gelegen, beschikt het gelijkvloers over een inkomhal die toegang geeft tot een bureauruimte en de leefruimtes: een gezellige woonkamer met open haard, een lichtrijke eetkamer en een open keuken van het merk Bulthaup.
Op de eerste verdieping vindt u een master suite met dressing, twee extra slaapkamers, een badkamer (met mogelijkheid om een douche toe te voegen) en een aparte doucheruimte.
De woning beschikt tevens over een ruime dubbele garage waarin de pelletketel is ondergebracht.

Andere: moestuin, serre en tuinhuis.

Het pittoreske dorpje Couture-Saint-Germain, dat uitkijkt over de groene vallei van de Lasne, herbergt de voormalige abdij van Aywiers, een magische plek vol geschiedenis.

Voor meer informatie, neem contact op met Maximilien Indekeu via +32 472 21 40 58.

Vastgoed ID6652723
Vraagprijs€ 1.175.000
WoningtypeVilla
Woonopp.258 m²
Terrasopp. -
Perceelopp.3.060 m²
Bouwjaar1971
Renovatiejaar2022
Slaapkamers3
Badkamers2
Garages2
Douchekamers1

Kadastraal Inkomen-
EPC180 kWh/m²
Unieke code20250226002550
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning-
Verkavelingsvergunning-
Stedenbouwkundige bestemming Andere
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-

Contacteer Brabant Sotheby’s International Realty