Penthouse met uniek zicht op de jachthaven van Zeebrugge Noordhinderstraat 25, 8380 Zeebrugge
Ref. HW25003

Henry Walthers
Vraagprijs€ 1.235.000
Perceelopp.214 m²
Woonopp.139 m²

Contacteer Henry Walthers

Aan de jachthaven van Zeebrugge, in het recent en prestigieuze project The Nautic, treft men deze exclusieve penthouse. Deze topper belichaamt een perfecte symbiose van stijl en functionaliteit. Met een bewoonbare oppervlakte van 135 m² en een perfect georiënteerd terras van 75 m² met een indrukwekkend uitzicht op de jachthaven geniet men van een uitzonderlijk wooncomfort.

Bij het betreden van het appartement valt meteen op dat er een uitzonderlijk plafondhoogte is van 3 meter. De inkomhal is voorzien van een gastentoilet en vestiaire (maatwerk). Vervolgens komt men in de lichtrijke leefruimte waar men geniet van een panoramisch uitzicht op de haven. De leefruimte bestaat uit een salon, de eetplaats en de open keuken, volledig in marmer. Aansluitend aan de keuken is er nog een handige berging met o.a. de wasplaats. Verder beschikt deze parel over 2 ruime slaapkamers met elk een ensuite badkamer. De master beschikt nog over een extra privatief terras. Met een indrukwekkend E-peil van 35 geniet u hier van een energiezuinige en duurzame thuis. Aankoop van een dubbele garage met automatische poort in het gebouw is tevens mogelijk.

Deze penthouse is een unieke opportuniteit. Neem snel contact op voor een afspraak met Maxime via 0479 21 87 64 of maxime@henrywalthers.be

Vastgoed IDHW25003
Vraagprijs€ 1.235.000
WoningtypePenthouse
Woonopp.139 m²
Terrasopp.75 m²
Perceelopp.214 m²
Bouwjaar2023
Renovatiejaar -
Slaapkamers2
Badkamers2
Garages -
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen€ 1.579
EPC70 kWh/m²
Unieke code31005
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming-
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding-
Rechterlijke beslissing Nee

Contacteer Henry Walthers