Karaktervol statig burgerhuis met stadstuin en grote garage Jan van Rijswijcklaan 68, 2018 Antwerpen
Ref. 6649725

Immodôme
Vraagprijs€ 1.195.000
Perceelopp.Niet gekend
Woonopp.464 m²

Contacteer Immodôme

In een bruisende hotspot vol toffe restaurants en cafés, vlak bij deSingel en zwembad Wezenberg. Groen in overvloed, met binnenkort het gloednieuwe Pomppark Zuid (voorzien 2026). Op een belangrijke invalsweg naar het centrum en vlot richting BXL, Gent en NL.

Deze brede stadswoning ademt grandeur en charme, maar verdient een opfrisbeurt om haar volle potentieel te onthullen. Veel lichtinval, hoge plafonds, sierlijke moulures en parketvloeren zorgen voor karakter en sfeer. Op het gelijkvloers een riante leefruimte die overloopt in de eetkamer en een ruime keuken – klaar om naar eigen smaak te moderniseren. Vanuit hier stap je zo naar buiten om te genieten van de gezellige stadstuin.

Op de eerste verdieping de masterbedroom, met ensuite badkamer (ligbad & douche), dressing en een extra slaapkamer. De ‘kids floor’ op de tweede verdieping biedt drie ruime slaapkamers. Helemaal boven een studio met eigen badkamer: ideaal voor tieners, gasten of een au pair.

Een woning met charme, ruimte en mogelijkheden, klaar voor een nieuwe eigenaar die haar naar een hoger niveau tilt.

Tot slot een dubbele garage en zeer ruime kelder.

Vastgoed ID6649725
Vraagprijs€ 1.195.000
WoningtypeVilla
Woonopp.464 m²
Terrasopp. -
Perceelopp. -
Bouwjaar1911
Renovatiejaar -
Slaapkamers6
Badkamers3
Garages1
Douchekamers -

Kadastraal Inkomen-
EPC272 kWh/m²
Unieke code-
OverstromingsgebiedNiet gelegen in gevoelig gebied
Stedenbouwkundige vergunning Ja
Verkavelingsvergunning Nee
Stedenbouwkundige bestemming Andere
Voorkooprecht Nee
Dagvaarding Nee
Rechterlijke beslissing-

Contacteer Immodôme