BERLARE - Charmante woning met paarden accommodatie. Mosseveldstraat 14, 9290 Overmere
Réf. 6507519

Horse Immo
Prix demand造620.000
Superficie du terrain3.565 m²
Surface habitable213 m²

Contact Horse Immo

EERSTE BEZOEKDAG ZATERDAG 01/03 VAN 10U TOT 13U (enkel op afspraak!)

BERLARE - Charmante woning met paarden accommodatie.

Deze charmante woning in Berlare biedt alles wat u nodig heeft voor een comfortabel gezinsleven.

Via de centrale inkomhal komt u in de woonkamer met gezellige houtkachel en uitzicht op de tuin. De woning beschikt over 5 slaapkamers, 2 badkamers en biedt de mogelijkheid tot uitbreiding van de woonoppervlakte. Met een energieprestatiecertificaat (EPC) van klasse B (183 kWh/(m² jaar)), een conform elektriciteitsattest en een blanco asbestattest is deze woning helemaal up-to-date.

Het buitengedeelte is perfect voor paardenliefhebbers: een verlichte buitenpiste van 20m x 40m met sproeisysteem, een opslagruimte met zadelkamer en hooizolder, vier stallen van 4m x 4m en twee loopstallen. Er is ook een regenwaterput en een geboorde put aanwezig die water voorziet tot achteraan op het perceel. Bovendien heeft u de mogelijkheid om extra weides in de onmiddellijke nabijheid aan te kopen of bij te huren.

De woning is ook geschikt als kangoeroewoning, ideaal voor meerdere generaties onder één dak.

Een unieke kans voor wie op zoek is naar een rustige, landelijke woning met paarden accommodatie . Interesse? Neem contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging 053/60.65.66.!

De vermelde prijs is een richtprijs. Na ontvangst van de biedingen zal de verkoper beslissen of hij/zij de eigendom verkoopt aan het beste bod. De richtprijs is aldus niet bindend voor de verkoper.

ID de propriété6507519
Prix demand造620.000
Type de maisonVilla
Surface habitable213 m²
Terrasopp.35 m²
Superficie du terrain3.565 m²
Année de construction1985
Année de rénovation -
Chambres à coucher5
Salles de bains2
Garages1
Salles de douche2

Revenu cadastral€ 1.347
EPC183 kWh/m²
Code unique20241018-0003417681-RES-1
Zone inondableNon situé dans une zone sensible
Prescriptions urbanistiques Oui
Permis de lotir Non
Occupation urbanistique Autre
Droit de préemption Oui
Assignation-
Décision judiciaire-

Contact Horse Immo