Weelderige penthouse met zicht op Leopoldpark Karel Janssenslaan 25 bus 0801, 8400 Oostende
Réf. 3803015

Agence Vanbeckevoort
Prix demandéSur demande
Superficie du terrain180 m²
Surface habitable132 m²

Contact Agence Vanbeckevoort

Weelderige penthouse met adembenemend uitzicht op het Leopoldpark.

Stap binnen in dit recent luxueus gerenoveerde penthouse, gelegen op een toplocatie aan de voet van het Leopoldspark en een panoramisch uitzicht vanop de 8e verdieping. Dit abstract appartement biedt een perfecte balans tussen volumineuze woonvertrekken, comfort en een adembenemend uitzicht.

De inkomhal verwelkomt u met een vestiairekast en een afzonderlijk toilet voor de gasten. De moderne open keuken van 22m² is voorzien van een dubbele spoelbak, kookplaat met dampkap, vaatwasmachine, microgolfoven, ingebouwde koelkast met vriesvak en veel opbergruimte. De aangrenzende leefruimte van 40m² is licht en ruim, met ingebouwde kasten, bar en een sfeervolle haard. Vanuit de leefruimte stapt u direct op het royaal zonneterras van 30m² aan de voorzijde van het gebouw, waar u kunt genieten van een open zicht op het Leopoldpark.
De leefruimtes genieten bijzonder veel lichtinval doordat de leefruimte én terras in de breedte van het gebouw gelegen zijn (12 meter gevelbreedte).

Slaapgedeelte:
Een eerste slaapkamer met ingemaakte kasten meet 18m² en geeft rechtstreekse toegang naar een berging en de ensuite badkamer. De badkamer is compleet voorzien van een inloopdouche, ligbad, dubbele lavabo en toilet. Naast de slaapkamer vindt u een dressing voor al uw kleding en accessoires.
De tweede slaapkamer 13m² beschikt tevens over een aanpalende badkamer met inloopdouche en lavabomeubel. De derde slaapkamer 9m² is eveneens voorzien van een aangrenzende badkamer met inloopdouche en lavabomeubel.
Het wooncomfort wordt verhoogd door de grote kelderberging (28m²) in de ondergrond.
Het volumineuze terras aan de achterzijde van het gebouw meet 31m².

Het appartement is gelegen op de 8e verdieping, de lift gaat tot de 7de verdieping (1 verdieping met de trap).
Perfecte aanvulling: mogelijkheid tot aankoop van een garagebox.

Troeven:
  • ideaal gelegen vlakbij winkels, de zeedijk, het casino en openbaar vervoer
  • geniet dagelijks van een onevenaarbaar parkzicht en 100% privacy
  • leven aan het park ensceneert de vier seizoenen vanuit een comfortabel appartement
  • recent vernieuwd (dd 2022) naar een doordachte woonindeling en oog voor detail
  • elektriciteit conform 
  • Gunstig EPC: "B"
  • dankzij de ruime opzet en de brede raampartijen geniet u van veel natuurlijk licht en een hoog ruimtegevoel
  • volumineuze woonvertrekken
  • overdosis aan geriefelijke ingemaakte kasten
  • twee royale terrassen bieden volop buitenruimte 
Deze woongelegenheid biedt dé perfecte woonervaring door zijn doordachte indeling, royale oppervlaktes, veel ingemaakte kasten en centrale ligging. Alle zintuigen worden gegarandeerd geprikkeld.
Wilt u dit exclusieve appartement met eigen ogen zien? Neem dan vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging.

ID de propriété3803015
Prix demandéSur demande
Type de maisonAppartement
Surface habitable132 m²
Terrasopp.31 m²
Superficie du terrain180 m²
Année de construction1976
Année de rénovation2022
Chambres à coucher3
Salles de bains3
Garages1
Salles de douche -

Revenu cadastral€ 1.593
EPC118 kWh/m²
Code unique20230713-0002943328-RES-1
Zone inondableNon situé dans une zone sensible
Prescriptions urbanistiques Oui
Permis de lotir Non
Occupation urbanistique Zone d'habitat
Droit de préemption Non
Assignation Non
Décision judiciaire-

Contact Agence Vanbeckevoort