Maison , 3500 Hasselt
Réf. 5339

Boes & Boes
Prix demand造695.000
Superficie du terrain999 m²
Surface habitable272 m²

Contact Boes & Boes

Deze karaktervolle villa uit 1978 biedt alle ruimte en comfort voor een ideaal gezinsleven.

De inkomhal met vestiaire en gastentoilet leidt enerzijds naar een bureauruimte en anderzijds naar het leefgedeelte. De woonkamer in L-vorm, met open haard en vele raampartijen, vloeit naadloos over in de eetplaats en de aanpalende leefkeuken. Deze laatste is volledig uitgerust en biedt directe toegang tot het zuidgeoriënteerde terras en de fraai aangelegde tuin.

Op het verdiep treft u vier volwaardige slaapkamers, een badkamer met ligbad, een aparte douchekamer en een afzonderlijk toilet. De polyvalente zolderkamer en een bijkomende kruipzolder bieden tal van mogelijkheden, van hobbyruimte tot extra slaapkamer of bergruimte.

De woning is deels onderkelderd en werd behandeld tegen vocht, de rest van de woning is voorzien van een kruipkelder.

Dankzij de grote raampartijen en de kwalitatieve afwerking zoals parketvloeren, eiken binnendeuren en trap, houten ramen met rolluiken, geniet deze woning nog steeds van een charmante uitstraling!

Buiten geniet u van een zonnige, volledig omheinde tuin met een groen uitzicht.

Verder is er nog een dubbele garage met een opbergzolder.

Kortom, mits de nodige opfrissingswerken, de ideale gezinswoning.

Extra’s: dubbele beglazing (hout), parket, kasseien oprit, granieten werkblad, rolluiken, alarm, …

ID de propriété5339
Prix demand造695.000
Type de maisonVilla
Surface habitable272 m²
Terrasopp. -
Superficie du terrain999 m²
Année de construction1978
Année de rénovation -
Chambres à coucher4
Salles de bains1
Garages2
Salles de douche1

Revenu cadastral€ 1.908
EPC254 kWh/m²
Code unique3571793
Zone inondable-
Prescriptions urbanistiques Oui
Permis de lotir Oui
Occupation urbanistique Zone agricole à valeur paysagère
Droit de préemption-
Assignation-
Décision judiciaire-

Contact Boes & Boes