Recente woning met 5 slaapkamers en bruikbare oppervlakte van +- 488m² gelegen op een perceel van 1267m² te Diepenbeek. Caetsbeekstraat 16 box A, 3590 Diepenbeek
Ref. 10/1589

Hillewaere Vastgoed Hasselt
Asking price€ 799.000
Lot surface area1.267 m²
Living area488 m²

Contact Hillewaere Vastgoed Hasselt

Multifunctioneel eigendom met een rustige ligging op 4 km van het centrum, nabij verbindingsweg Genk-Diepenbeek. De autosnelweg is vlot bereikbaar op 6km.

Deze ruime woonst heeft een bruikbare oppervlakte van 488m² omvat op het gelijkvloers 2 wellnessruimten met sauna en zwembad en op de verdieping een ruime woongelegenheid met 5 slaapkamers. Aan de voorzijde is er voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Geluidswerende muren en deuren zorgen voor de nodige scheiding tussen privaat en "commercieel" gedeelte. Achteraan is er een buitenpandige garage. De woning is volledig onder-kruipkelderd. De zolderverdieping met vaste trap kan verder afgewerkt tot woonruimte.

Op het gelijkvloers geeft de inkomhal/receptieruimte toegang tot 2 wellnessruimtes beiden voorzien van verwarmd binnenzwembad-sauna-jacuzzi-en elk een apart toilet. Dit gedeelte is al een paar jaar niet meer gebruikt en wordt momenteel gebruikt als stockageruimte voor de kinderopvang gelegen aan de achterzijde van het pand. Verder is er een ingerichte kitchenette en een berging met CV-installatie en alle nutsvoorzieningen.
In het andere deel vinden we een ruime multifunctionele ruimte (momenteel kinderopvang) met toegang tot het overdekt terras. De recente volledig ingerichte keuken is voorzien van alle moderne keukentoestellen.
In de technische ruimte, gelegen aan de zijkant, vind je de volledige installatie van de zwembaden terug.
Op de eerste verdieping van 164m2 is er een ruime leefruimte, 5 ruime slaapkamers en 2 volledig ingerichte badkamers.Hier is de toegang tot de verder af te werken zolderruimte.

Volledig afgesloten eigendom met voldoende parking op het terrein. Buitenpandige garage achteraan met extra stockagezolder.

Kortom een pand met veel mogelijkheden (opbrengstmogelijkheden)

Buitengewone kenmerken;
- Zeer goede ligging
- 2 huisnummers
- Handelsruimte -woonst
- 5 slaapkamers
- 488m² bruikbare oppervlakte
- Gasketel en waterdoorstromer in 09/2024 geplaatst ter waarde van 18000EUR (+ nieuwe schouw voor de gasketel, nieuwe thermostatische sturing, nieuwe pompgroepen)

Epc D ( geen nieuw epc attest na plaatsing nieuwe verwarmingsketel & dergelijke)

Property ID10/1589
Asking price€ 799.000
Type of houseVilla
Living area488 m²
Terrasopp. -
Lot surface area1.267 m²
Year of construction2010
Renovation year -
Bedrooms5
Bathrooms2
Garages -
Shower rooms -

Cadastral Income€ 2.298
EPC305 kWh/m²
Unique code20200610
Flood areaNiet medegedeeld
Planning permit-
Parcelling permit-
Planning permit Other
Pre-emptive right-
Originating Summons-
Judicial decision-

Hillewaere Vastgoed Hasselt Thonissenlaan 82, 3500 Hasselt

  • Monday - FridayOpen from 09.00 - 17.00 & By appointment
  • Saturday By appointment
  • Sunday Closed

Contact Hillewaere Vastgoed Hasselt