Villa Kapellei 15, 2900 Schoten
Ref. 2078

Buytaert Immo Consulting
Asking price€ 825.000
Lot surface area1.585 m²
Living area126 m²

Contact Buytaert Immo Consulting

Authentieke Interbellum villa met prachtig aangelegd tuin

In het residentiële Koningshof, het openluchtmuseum voor Interbellumarchitectuur, bekend om haar grandeur en brede lanen, siert ook deze statige woning het straatbeeld. Zeer centraal gelegen, vlakbij scholen, restaurants, sportfaciliteiten, openbaar vervoer, winkels en toch zo rustig midden in het groen.
Deze villa opgetrokken in de jaren 30, straalt klasse, cachet en authenticiteit uit. Prachtige gevel, originele tegels en planchervloeren, oorspronkelijke schrijnwerkerij, deuren met raamverdeling en klinken, oceanic glas,... je wordt hier ondergedompeld in mooi bewaard en zeer goed onderhouden modernisme.
Via de centrale inkomhal bereik je een gastentoilet met handenwasser, bureel, trapzaal, keuken en living. De lichtrijke 2-delige leefruimte met kamerbrede ramen laten het daglicht overal binnen. Aansluitend vindt je de aparte keuken met fantastische koelhoudende kasten, een gezellige ontbijthoek en directe toegang tot het terras met een zalig rustgevend tuinzicht.
De fraaie houten trap brengt je naar de eerste verdieping. De hoofdslaapkamer met veel lichtinval geeft heerlijk uit op een zuidgericht terrasje, naast gelegen een bureelruimte en aansluitend een dressing. In de badkamer met een rasecht oculus raam en marmeren tegels vind je verder een ligbad, handdoekenwarmer en lavabomeubel. Tot slot is er ook een ruime nette kelder verdeeld in 5 praktische compartimenten.
Het is hier ook zalig vertoeven in de heerlijke volledig omheinde aangelegde groene tuin. Deze is zodanig aangelegd dat hij zich slechts beetje bij beetje aan je toont, je moet je tijd nemen en hem al wandelend ontdekken.
Verder een aparte grote garage met automatische poorten waar twee wagens en paar fietsen in passen en een separaat karaktervol tuinhuis.
Kortom, contacteer ons voor meer info of plan een bezoek aan dit uniek pareltje! www.buytaertimmo.be

Property ID2078
Asking price€ 825.000
Type of houseVilla
Living area126 m²
Terrasopp. -
Lot surface area1.585 m²
Year of construction1930
Renovation year -
Bedrooms2
Bathrooms1
Garages2
Shower rooms -

Cadastral Income€ 2.390
EPC-
Unique code20250313-0003551031-RES-1
Flood area-
Planning permit Yes
Parcelling permit No
Planning permit Residential park
Pre-emptive right No
Originating Summons No
Judicial decision-

Contact Buytaert Immo Consulting